סטואה- אירוע עסקי חברת סלבריט

אירוע-עסקי אירועים עסקים, ימי חברה, כנסים וסדנאות זאת דרך נפלאה לשלב קצת זמן גיבוש איכותי ולשבור את השגרה היום יומית. אצלנו בחברת פוטומוביל אירוע עסקי זה אחד האירועים שאנחנו הכי אוהבים. אם חשבתם שהאטרקציה שלנו מדברת רק לחבר'ה צעירים, אז טעיתם ובגדול.

 

פוטומוביל, תא צילום ברכב אספנות מעוצב ומדהים, מוכיח את עצמו כאטרקציה מושלמת עבור אירועים עסקים. גם למשפחות וגם לעובדים בלבד, פוטומוביל מספק כיף, גיבוש ובעיקר הנאה לעובדים.  בין החברות שלקחנו חלק באירועים עסקים הן מייקרוסופט, לוג'יק אינדסטריס, פלייטק, סלבריט, טייקו סוניק, והרשימה עוד ארוכה. בכל אירוע עסקי, ללא יוצא מן הכלל, הפוטומוביל כיכב ופעל לאורך כל האירוע.
אנו בחברת פוטומוביל יכולים להגיד בלב שלם, שלא משנה איזה מן אירוע אתם מארגנים,
פוטומוביל מעניק הזדמנות נדירה להתנתק מהשגרה ומקצב החיים המסחרר, להירגע, ליהנות ולפנק את העובדים.
בעבר לקחנו חלק באירועים עיסקים עם מגוון אטרקציות ופעילויות הכוללים גם סעודת גורמה, הופעה של להקה, ועוד שלל פינוקים אשר משאיר לעובדים המון זיכרונות מתוקים.

באירוע עסקי של חברת סלברייט, אפשר להגיד שהאורחים נהנו מאירוע ברמה הגבוהה ביותר, וזאת כמובן הודות למפיקים המוכשרים של שניים הפקות. האירוע נערך באולם אירועים סטואה שפיים. האירוע התחיל בנשנושים נעימים ושתייה מהבר ולאחר מכן האורחים התיישבו לארוחה מפנקת שברקע מנגנים הלהקה האגדית – משינה.

הפוטומוביל עמד בתוך אולם האירועים, סמוך לדלת הכניסה, כך שכל עובד אשר נכנס לאולם קפץ פנימה והצטלם בפוטומוביל. כמובן שכולם שמחו לקבל תמונת מגנט כמזכרת מהאירוע הנפלא.  התור לעמדת צילום נמשך לאורך כל הערב, אפילו בזמן שההופעה התקיימה, אנחנו כמובן הוחמאנו והמשכנו בעיסוק האהוב עלינו – לצלם!
ביציאתם של האורחים מהאירוע חולקו לעובדים שלל מתנות ומזכרות שביניהם היה המצרך החשוב ביותר שיש היום – סלפי סטיק! כן כן, כאילו לא הצטלמו מספיק!