חתונה בחדרה

חתונה בחדרהסימונה ועודד נישאו בשומרת נחל חדרה הצבעונית ביום אביבי במיוחד בסוף חודש אפריל,  שהקיץ כבר היה ממש מורגש במהלך היום ועדיין אפשר ליהנות מבריזה נעימה שעוטפת את אוויר הצח בלילות.   הזוג המיוחד הזמין את התא צילום בחיפושית ממש בהתרעה שלמעכשיו לעכשיו  לא יותר מחודש לפני האירוע המיוחל. אם אתם שואלים אותה – זאת הבחירה הכי נכונה שעשו בכל החתונה – מוזמנים לקרוא בעצמכם בעמוד ההמלצות שלנו.

החתונה, שנערכה באולם אירועים אקו  בחדרה, שכולו מעוצב בסגנון ממוחזר ווינטג' מתאים כמו כפפה ליד לעמדת צילום לחתונה בתוך חיפושית.  פרחים צבעוניים וקטנים עיטרו את השולחנות, קשיות מפוספסות בצבעי פסטל חיברו בין הכוסות לצמאים, החתן והכלה בלוק הכי טבעי שיש. קשת פרחים עדין קישט את שערה הזהוב של הכלה המהממת סימונה. האורחים שהגיעו הרחק הרחק מכל קצוות הארץ נהנו מחגיגה אמיתית.  קבלת הפנים שהחלה בחוץ עם נשנושים נעימים ובר של שייקים טבעים מאוד המשיך לחופה צבעונית ושמחה במיוחד שלוותה במוזיקה שונה ומיוחדת. לאחר הרגע המרגש בו החתן שבר את הכוס – ותאמינו או לא – גם סימונה הכלה שברה את הכוס! למה לא?  גם לנו מגיע!

נכנסו האורחים פנימה ופקדו את אזור הישיבה. קצת נאומים, קצת סרטונים נחמדים של החברים ואז החלה המסיבה האמיתית. התא צילום בחיפושית, שהפעם התמקם לא סמוך לרחבת הריקודים וגם לא קרוב לרחבת הריקודים אלא ממש על רחבת הריקודים, הוסיף צבע ועניין לערב המיוחד הזה.  האורחים שתוך כדי ריקודים קפצו פנימה להצטלם כל כך התלהבו מהאטרקציה המקורית לחתונה שגם אנשים שלא הייתם מאמינים שיצטלמו נכנסו להצטלם ולקחו הביתה מזכרת נהדרת מהאירוע.  התא צילום בחיפושית משך אליו קהל רחב מאוד ואפילו גרם לאנשים להמשיך את הערב על רחבת הריקודים במקום לחזור לשולחנות. איזה כיף שיש לנו חלק כה פעיל בהצלחת המסיבה!
סימונה ועודד – רק בשמחות – העונג היה כולו שלנו!

"אין ספק שהבחירה בפוטומוביל למגנטים לחתונה שלנו היתה פשוט גאונית. בהתחלה התלבטנו, כי חתונה זה דבר יקר ומאוד מתוקצב וחשבנו שאולי אפשר להסתדר בלי מגנטים… אבל בדיעבד אנחנו מבינים שהחיפושית פשוט היתה חלק בלתי נפרד מהמסיבה בחתונה שלנו! היא היתה ממוקמת ברחבת הריקודים, כך שגם מי שהיה עסוק בלהצטלם עדיין היה חלק מהמסיבה ונשאר בעניינים, רקד בזמן שחיכה עם האביזרים… לא היה אורח אחד שלא החמיא לנו על הבחירה בחיפשוית והתלהב ממנה! זו ממש היתה אטרקציה לכל הגילאים, והתמונות מדברות בעד עצמן! הסבתות הצטלמו עם החברים של האחים, הברמנים והצוות מהמקום, כולם צוחקים ושמחים בתמונות, פושוט אדיר! מומלץ בחום!!! אם כבר לוקחים מגנטים לחתונה, שיהיה קצת שונה ומיוחד, ובעיקר יהיה שמח וחלק בלתי נפרד מהמסיבה!"  Simona Shifman