חתונה בצהריים

חתונה בצהרייםכמו שכבר שמתם לב חתונה בצהריים ביום שישי זה סוג החתונות שאנחנו מאוד, אבל מאוד אוהבים. משהו בקסם של האור השמשי בצהרי היום מוסיף חן ויופי לאירוע..
בסוף חודש אוקטובר ערב לפני חתונתם של עדי ועידן הכל היה ערוך ומוכן, הדבר היחיד שהיה נותר לעשות הוא לשבת ולהמתין לשעת החתונה המיוחלת שתגיע..

חתונה בצהריים בחצר לא רק שהשעה הגיע.. אלא גם גשם, והרבה!

מה עושים כאשר חתונה כבר עומדת ומוכנה? איך מספרים לכלה וחתן שחייבים להעביר את החתונה למקום אחר בגלל הגשם..?
דבר ראשון, נושמים עמוק ונותנים למפיקי העל של פיור פרודקשן לעשות את מה שהם הכי טובים בו… לתקתק עבודה!

חגיגת חתונה בצהריים ביום שישי של עדי ועידן נעכרה בחצר ביתם של הורי הכלה במושב ניר צבי. החתונה התאפיינה בהרבה אווירה טובה, שמחה, ובעיקר תחושה של אהבה ואינטימיות. הגשם שלעיטים רחוקות רענן את אורחים בחתונה דווקא היה תוספת נחמדה, הריקודים נמשכו אל תוך הלילה ו – הכי חשוב – עדי ועידן חגגו את היום המאושר שלהם מוקפים בהרבה אהבה ושמחה.
עמדת צילום פוטומוביל שהתמקמה ממש סמוך לרחבת הריקודים הייתה בקשתה של הכלה, ובמילים שלה "החיפושית זה הכי חשוב"! מיותר לציין שאנחנו מאוד מאוד אוהבים כלות מסוג זה ..?
תחילה לא הבינו אורחי החתונה  במה מדובר, האם החיפושית היא רק תפאורה יפה לאירוע? או אולי זה רכבם  של חתן כלה..? לא ולא.
לאורחים הייתה הפתעה מיוחדת – אחרי החופה נפתחו דלתות הרכב ויצאו שלל התחפושות לשימושם. בנוסף הופתעו לגלות שבכלל מדובר בתא צילום, אטרקציה לחתונות שמנפיקה לאורחים מגנטים כמזכרת מהאירוע שהיה.
העמדה הייתה פעילה לאורך כל הערב, גדושה באורחים מכל הסוגים שרצו להצטלם ולקחת מגנטים  כמזכרת נעימה מהחתונת הצהריים המרהיבה שלהם.