חתונה בטבע

חתונה טבערעות ואורי זוכים ללא ספק לתואר של הזוג ה-"יצירתי" ביותר, החל מבחירת המיקום לאירוע ועד לטקס החופה, הכל נעשה לגמרי בטוב טעם והכי חשוב עם הרבה תיבול של אישיות ואינטימיות.
הזוג הכיר והתאהב בעמדת צילום בחיפושית המקסימה שלנו כבר בחתונה של חברים שלהם שנה שעברה, וכבר אז החליטו שזה זה, עוד לפני שהם סגרו מקום, רב, קייטרינג, הם דיברו איתנו על מנת לשריין להם את האטרקציה לחתונה לתאריך.

החתונה בטבע נערכה במטע זיתים סמוך לכרמי יוסף, בתחילת חודש יוני 2015 שמזג האוויר עוד נוח, לא חם ולא קר מיידי – בדיוק מה שצריך בשביל יום מושלם.

המטע זיתים הפך לגן מפואר שכולו מקושט בנרות עדינים ואורות מעוממים. תחת עץ אורן ענק אשר יצר חופה טבעית שכזאת, הכלה היפיפיה רעות התהדרה בשובל ארוך ארוך עם שני נסיכות קטנות שקישטו את השביל בעלי כותרת של וורדים לבנים. טקס החופה נחלק לשניים, החלק הראשון של אורי ורעות (כבר אמרנו לכם שהם יצירתיים) שבו הם הצהירו על הכוונות שלהם אחד כלפני השני, נשבעו לאהוב, לשמור, לחבק בטוב וברע, לא היה עין אחת שנשארה יבשה בין כל האורחים, לאחר מכן החופה נמשכה לטקס שמח ומלא בשירה על ידי רב מגניב שעשה חופה שונה ממה שמוכר לכולם.
ישר לאחר טקס החופה האורחים מיהרו לרחבת הריקודים לשמוח ולרקוד עם הזוג הטרי.חתונה בטבע
הפוגה קצרה מהריקודים ובשלב הזה כבר התחילו להבחין בחיפושית מגניבה מאוד שעומדת סמוך לרחבה, כאילו מן לחש כזה הציף את מטע הזיתים,"תא צילום בחיפושית?", "איך זה יכול להיות?" "מה מקבלים מגנט?" – "יו איזה רעיון מגניב!" ותוך מספר דקות החלו לנהור לעבר התא צילום עשרות אוחרים נרגשים שרוצים מזכרת הביתה מהאירוע. אנחנו כמובן שצילמנו וצילמנו וצילמנו ודאגנו שהתור יתקתק בזריזות מרבית…
חתונתם של אורי ורעות ללא ספק הייתה חגיגה אמיתית והכי חשוב לא בנלית. האוחרים נהנו מכל רגע, אנחנו הקלטנו זיכרונות מצחיקים והחתן וכלה הפליגו לירח דבש קסום עם חיוך ענק על הפנים.
רעות ואורי תודה רבה שנתתם לנו להיות חלק מחתונת טבע המקסימה שלכם – נהנינו מכל דקה.
ניפגש בשמחות!

המלצה מ-Reut Garti
אתם מושלמים !!!! היה מדהים ותודה רבה על הכל 🙂