מגנטים לאירועים

צלם מגנטים לאירועים, תאי צילום, מגנטים מיוחדים לאירועים –  אטרקציות אלו משלבות כיף והנאה לאורחים בזמן האירוע, וכן מזכרת נהדרת עבור אורחי האירוע. לכל אטרקציה ישנן יתרונות וחסרונות.  במאמר זה נדון באמצעים האלטרנטבים השונים אשר עומדים לרשות בעל השמחה שמעוניין להזמין מגנטים לחתונה, חגיגת בר מצווה וכו'.  מטרתינו הוא לשפוך אור ולחלוק איתכם על קצה המזלג את הידע שלנו בנושא המגנטים לאירועים על מנת שתצליחו לשכור את שרותיו של חברת המגנטים האיכותית ביותר מבין כלל האופציות.

מגנטים מיוחדים

מגנט סטנדרטי 10 על 7.5 ס"מ

בשנים האחרונות מגנטים לאירועים הפכו להיות מסורת של "חובה" בכמעט כל אירוע. בין אם מדובר באטרקציה לחתונה, חגיגת בת/בר או רעיון לאירוע חברה, אפשר לשלב גם אטרקציה לאירועים אשר כוללת צילום האורוחים בצורה כזאת או אחרת שתעניק להם תצלומים מגנטיים כמזכרת מהאירוע. אפשר בהחלט להבין ולהזדהות מדוע אטרקצית המגנטים לאירועים כל כך פופלרית, הרי מי לא אוהב להצטלם בזמן שהוא במיטב בגדיו מכף רגל ועד ראש וכמובן שמח ונרגש? צילום מגנטים זה לחלוטין פינוק מיוחד לאורחים במהלך האירוע. בנוסף, הענקת תמונות מגנטים לאירועים מצייד את האורחים במתנה מיוחדת הנוצרת את הרגעים המיוחדים ובלתי נשכחים.

מגנטים מיוחדים

סטריפ ווינטג' של שלוש תמונות גודל 5 על 15 ס"מ

יחד עם התפתחות טרנד המגנטים לאירועים, התעצבו שלל צורות וחידושים סביב רעיון זה. אופן צילום מגנטים לאירועים שונה נבדל הן בצורת הצילום והן בתוצר הסופי. כיום ניתן למצוא וריאציות רבות ומגוונות של מגנטים מיוחדים לאירועים. כעט ניגע באופנים השונים ובנוסף תוכלו לדלות מידע חשוב ולהבין כיצד תוודאו כי האטרקציות שברצונכם להזמין לאירוע אכן ברמה גבוהה ולמנוע אכזבה שלכם ושל אורחיכם ביום האירוע ואחריו.

צילום מגנטים לאירועים סטנדרטי

צילום מגנטים לאירועים סטדנרטי הוא כמו שרובינו מכירים.  התהליך המוכר והידוע שבו צלם מגנטים מסתובב ומצלם את כל האורחים באירוע, בין עם זאת תמונה שהאורח "הזמין" ובין עם אלא תמונות "אווירה".  התמונות אינן עוברות תהליך ליטוש בפוטושופ ולא נעשות על גבי רקע דקורטיבי, צילום זה משקף צילום בזמן אמת. עם סיום צילום התמונה וכעבור חצי שעה לכל היותר האורחים ניגשים אל עמדת המגנטים שבדרך כלל מוצבת במקום נגיש ונראה לעין ואוספים את תמונותיהם. 

התמונות מודפסות בגודל סטנדרטי של חצי תמונה וניתן להוסיף כיתוב אישי בסיסי על גבי המגנט. ישנן מוקשים סמויים אשר אינם נגלים לעין הלא מיומנת. במרבית המקרים המגנטים שצולמו מודפסות על ידי מדפסת לא מקצועית אלא על ידי מדפסת המכונת בשפה המקצועית שלה "מדפסת פוטו". מדפסת זאת נועדה להדפסת מסמכים ביתיים, כזאת שגם לנו וגם לכם יש. ולאחר ההדפסה יעבור בתמונה במכונת הניילוץ. אופן ההדפסה של מדפסת זו עלולה לגרום לכך שתוך מספר חודשים התמונות יאבדו את צבעם. שיטה זו נועדה לחסוך כסף וזמן פיתוח של התמונה. מקרים אלו אינם בודדים ואפילו ניתן להגיד דיי שכיחים, עם זאת אין להניח כי אין יוצאים מהכלל, וודאי שישנם צלמי מגנטים לאירועים מוכשרים ומיומנים אשר שמים דגש על איכות ומקצועיות, ופה תפקידכן נכנס לתמונה. האחריות למצוא אותם חלה עליכם. כיצד תעשו זאת? ישנן מספר שאלות ונקודות שיש לשים עליהם את הדגש שרצוי ואף מומלץ לשאול ולברר בשיחה הראשונית של הלקוח מול הספק. להלן:
כמו שציינו למעלה מדפסת "פוטו" עלולה לפגוע באיכות התמונות ולכן רצוי לברר באיזה סוג מדפסת הספק משתמש. אנו ממליצים על מדפסת טרמית אשר תבטיח את איכות התמונות שישמרו לעוד שנים רבות.  מדפסת טרמית פועלת על שיטה זהה לפיתוח תמונות בחנות צילום מקצועית ולכן איו כל חשש וסכנה שהתמונות יעלמו עם הזמן. חשוב לציין כי מדפסת זו יקרה מן הרגיל, ולכן סביר להניח שלא תמצאו כזאת אצל צלמי מגנטים לאירועים שאינם שמים דגש על איכות.

סוגיה נוספת שיש לשים עלייה דגש אצל צלמי מגנטים לאירועים הוא הקושי לעקוב אחר הספקו. מרבית הצלמים גובים את התשלום בהתאם למספר שעות הרצויות. היה נעים ונוח להניח כי אכן צלמי מגנטים לאירועים עומדים בכל שעות הצילום אשר תקבעו מראש אך לא תמיד זה המצב, ולכן גם כאן תפקידכם הוא משמעותי ביותר בבידקה מעמיקה ובירור על אופן התנהלותו של הצלם באירוע. לסיכום להלן מספר קריטריונים החשובים מאוד בבחירת צלם מגנטים לאירויעם: חווית לקוחות קודמים שהשכירו את שירותי הצלם, חשוב לשמוע חוות דעת כנה על המוצר ושרותיו של הצלם. בנוסף רצוי לברר מהו הרכב הצוות, אנו ממליצים שצוות ימנה לכל הפחות שני צלמים, זאת בכדי להבטיח הנפקת תמונות זריזה כאשר אחד אחראי על צילום התמונות והשני על פיתוח התמונות. בכל הנוגע למחיר יש להתעניין אצל מספר חברות שונות ולקבל מספר הצעות מחיר, כאשר ההכרעה תעשה לא רק בהתאם למחיר אלא גם לשרותים המסופקים על ידיו.  עלות הזמנה של צלם מגנטים לאירועים נעה בין 600-1,500 ש"ח.

מגנטים מיוחדים לאירועים

מזכרת-לאירועיםקיימות כל מיני אופציות למגנטים מיוחדים, כגון מגנטים זוהרים, מגנטים בחיתוך זיגזג, מגנטים בצורות וצילום סטופ מושן ועוד.  בחברת פוטומוביל אנו מעדיפים להציע מגנטים מיוחדים שיש להם יעד פרקטי. רעיון נחמד שהיה מאוד פופולרי בקיץ הוא מיני לוח שנה עם תמונה של האורח שצולם בתוך החיפושית. את הלוח שנה ניתן לתלות היכן שרק תרצו, ואנחנו יכולים להבטיח שהאורחים מאוד יתלהבו מזה. מחזיק מפתחות הוא סוג מגנט מיוחד נוסף שגם הוא מאוד אהוב על ידי האורחים שמקבלים את המחזיק מפתחות ומיד מתלהבים ושמים על צרור המפתחות לאוטו. כרגע אנחנו עובדים על פיתוח מגנטים מיוחדים לאירועים נוספים.  אתם מוזמנים לשאול אותנו עליהם.

מגנטים לאירועים בתא צילום

תא צילום הוא בעצם קפצית מדרגה, שדרוג לצילום מגנטים לאירועים. אופן צילום התמונה אינו מסובך ומוכר לנו למדי מתאי צילום שעומדים לרשותינו בקניונים השונים שמנפיקים תמונות פספורט. עניין התא מזכיר לרובינו את התאים שבהם כל כך אהבנו להצטלם כאשר היינו ילדים, ולכן נוכחות התא מביא איתו אלמנט של כיף שמושך עליו רבים להגיע ולהצטלם. גם כאן בדומה לצילום המגנטים לאירועים הסטנדרטי האורחים מקבלים את המגנטים מייד לאחר צילום התמונה. מספר רב ומגוון של תאים עומד לרשות הלקוח. החל מתאים יוקרתיים ואסתטיים ועד לפשוטים ביותר.  תא הצילום אכן מביא כיף ושמחה אך לצערינו אינו מוסיף ליופי של האירוע – ולכן חשוב לוודא כיצד הוא נראה, ולבדוק שהוא מתאים לעיצוב האירוע. ישנן תוספות מעניינות ומיוחדות שניתן להזמין כמו צילום ווידאו, העלאת התמונות לרשתות החברתיות בזמן אמת, הקרנה בזמן האירוע ועוד.
קריטריון חשוב בבחירת תא צילום הוא בירור באיזה סוג מצלמה משתמשים: במרבית המקרים משתמשים במצלמת רשת או במצלמה הפופולרית המכונה "גו- פרו". החסרון במצלמות אלו הוא שאין אפשרות לבחור עדשה, ולכן רוחב התמונה והרזולוציה שלה לא תמיד מתאימים לתא, מה שגורם לתוצר הסופי לא להראות מקצועי. מה גם שהעדיפות למצלמה מקצועית ולא מצלמת אינטרנט תמיד עדיפה. גם פה חשוב לברר את אופן הדפסת התמונות, בדומה לנושא שציינו למעלה. קריטריון לא פחות חשוב הוא "פיצ'פקעס", לא תאמינו כמה איכות ומגוון רחב של אביזרים משדרג את חווית הצילום מבינוניות למצויינת. יש חברות המצויידות באביזרי צילום, ויש כאלה שמסתפקים בכובע אחד ומשקפיים ולכן חשוב לבדוק באתר האינטרנט של הספק כיצד נראות התמונות ואם אכן ברשותם מגוון של תחפושות או מבחר דל. מחיר צילום מגנטים לאירועים בתא צילום יכולים להשתנות באופן דרסטי מספק לספק. גן כאן בדומה לצלמי מגנטים לאירועים יש לקחת בחשבון מספר קריטריונים בבחירת הספק ולאוו דווקא ללכת על ההצעה הנמוכה ביותר, אדרבה, לפעמים מחיר נמוך עלול להצביע על איכות נמוכה.  עלות הזמנה של תא צילום לאירועים נעה בין 1,500-3,000 ש"ח.

 

גדלים וצורות המגנטים לאירועים שבדרך כלל ניתן לקבל

תמונת מגנט גדולה וסטנדרטית:
זהו מגנט גדול בגודל 15 ס״מ על גובה 10 ס״מ (זהה בגודל לתמונה שמקבלים בחנות צילום). מגנט האחורי בר שינוי כפי רצונכם.

תמונת מגנט סטנדרטי (ראו את התמונה שלמעלה) :
זהו מגנט בגודל סטנדרטי המוכרים ממרבית האירועים, גודלו: רוחב 10 ס״מ על גובה 7.5 ס״מ.  (זהה בגודל לחצי תמונה כמו שמקבלים בחנות צילום).

סטריפ 3 תמונות (סימניה):
זהו סטריפ של שלוש תמונות שונות שמצולמות ברצף בגודל :רוחב 5 ס״מ על גובה 15 ס״מ (זהה בגודל לחצי תמונה כמו שמקבלים בחנות צילום).

אצל מרבית החברות שעוסקות בצילום מגנטים לאירועים יש אפשרות  לגרפיקה על פי בחירתכם:  שם הזוג, תאריך. ניתן להתאים את הגרפיקה להזמנה.  ניתן לבקש לראות דוגמאות כדי להבין את רמת הגרפיקה שהספק מסוגל להציע.

בחברת פוטומוביל אנו נותנים לכם את חופש הביטוי החל מנראות המגנט ועד לאביזרים של המצטלמים.  אנחנו תמיד מתחשבים בבקשת הלקוח ורואים זאת כערך עליון להצלחה. אחד מתוך מגוון האפשרויות שלנו שהוא דיי פופולרי הוא "סטריפ וינטג'". הסטריפ מוגש על גבי מסגרת מעוצבת ומיוחדת שתואם את הסגנון הייחודי של החברה. מרבית האורחים נותים לשמר את התמונות קרוב לליבם, יש כאלה התולים על מקרר וכאלה שמשתמשים בתור סימנייה. טכנולוגיית הדפסה שלנו נעשית ע"י מדפסת טרמית שמדפיסה תמונות הזהות באיכותן לתמונות שמקבלים בחנות צילום מקצועית. כמו כן, הצילום נעשה עם מצלמת ריפלקס מקצועיצת ואיכותית המכונת 7D כזו שסביר מאוד להניח שגם לצלם שלכם מהאירוע יהיה.
בחברת פוטומוביל אנו בשאיפה מתמדת לייעול תהליכים, מקצועיות גבוה ותמיד שמים דגש מרכזי על שביעות רצון הלקוח.

עיקרון המנחה את חברת פוטומוביל הוא השאיפה והרצון להיות חדים, מקוריים, ותמיד להיות צעד אחד קדימה לפני כולם.
סימן ההיכר הראשון והמקורי שלנו הוא צילום מגנטים מיוחדים לאירועים בתוך חיפושית וינטג'. החיפושית מיודעת אך ורק להיות תא צילום. בתוך המכונית, תמצאו  מערכת צילום מקצועית, מערכת תאורה, ומערכת מוזיקה. בנוסף, בחלקו הפנימים של האוטו ישנה תפאורה מיוחדת ומרשימה המענקיה רקע ייחודי לתמונות. הרכב המרהיב מוסיף רקע יפייפה לאירוע,  לא זאת בלבד. כאשר האורחים עומדים בפה פעור מהקונספט המקורי והמיוחד. הפוטומוביל מצוייד עם מבחר ענק של אביזרי צילום, משקפיים, צעיפים כובעי וינטג', שלטים, שפים ועוד' הרבה חפצים המשדרגים את רמת תצלומי המגנט. כעת אנו מפתחים עוד מספר גימיקים אקסקלוסיביים להגשת המגנטים לאירועים באופן מיוחד. אתם מוזמנים לשאול ולהתעניין. בחברת פוטומוביל בניגוד לצלם מגנטים לאירועים או לתאי צילום אנו מציעים חוויה, ואם יורשה לנו להגיד חוויה מדהימה, שכולם נהנים ממנה, ללא יוצא מן הכלל. המחיר בפוטומוביל משתנה על פי אירוע, אך בר השגה לכולם, זכרו איכות ומקצועיות יותר חשוב: מ"מחיר טוב" אתם עלולים להתחרט אחר כך. פוטומוביל מציע חווית צילום מגנטים לאירועים שהיא ייחודית ומקורית לחלוטין, מבטיחים לכם שהאורחים שלכם לא ישכחו את החוויה המדהימה שיעברו איתנו באירוע שלכם.