מגנטים לבר מצווה

מגנטים לבר מצווהבשנים האחרונות המגנטים לבר מצווה הפכו להיות מסורת של “חובה” בכמעט כל חגיגת בר מצווה . אפשר להבין את הטרנד הזה בהחלט. הרי הענקת תמונות מגנטים היא דרך יפה לפנק את האורחים ולתת להם מתנה יפה: תמונות מגנטים לבר מצווה שמתעדים ומזכירים את הרגעים המיוחדים והבלתי נשכחים.
כהורים אתם רוצים למצוא שירותי מגנטים לבר מצווה מיומנים ומקצועיים. יש המון ספקים בשוק והרבה דרכים שונות להפיק את המגנטים. במאמר זה נסביר את האלטרנטיבות וניתן טיפים לבחירת שירותי מגנטים לבר מצווה שהם איכותיים ומתאימים לדרישותכם.

צילום מגנטים לבר מצווה סטנדרטי

צלם מגנטים סטנדרטי מסתובב בין האורחים ומצלם צילומי אווירה בזמן אמת. כעבור חצי שעה , אם לא פחות, האורחים ניגשים לעמדת המגנטים ואוספים את תמונותיהם.

איך להקפיד על איכות ומקצויעות בשירותי צילום מגנטים לבר מצווה סטנדרטי?

כאן סוג מדפסת הוא קריטי. ברוב המקרים התמונות מודפסות על ידי מדפסת ביתי, ולאחר ההדפסה עוברות במכונת ניילוץ.  תוך כמה חודשים התמונות שנוצרו באופן זה יאבדו את צבעם. דבר שכמובן יאכזב את האורחים. לכן חשוב מאוד לשאול על סוג המדפסת. אנו ממליצים על מדפסת טרמית שמוציאה תמונות זהות באיכותן לתמונות שפותחו בחנות מקצועית. אין כל חשש שהתמונות ידהו עם הזמן. סוגייה נוספת וחשובה בבחירת צלם מגנטים לבר מצווה היא הקושי לעקוב אחרי הספקו של הצלם. בדרך כלל קובעים תשלום לפי מספר שעות ולא לפי מספר תמונות. היה נעים להניח כי אכן הצלם עומד בכל שעות הצילום אשר נקבעו מראש אך לא תמיד זה המצב. לכן חשוב לבקש המלצות מלקוחות קודמים שהשכירו את שירותי הצלם. מומלץ גם שהצוות ימנה לכל הפחות שני צלמים, זאת בכדי להבטיח הנפקת תמונות מהירה כאשר אחד אחראי על הצילום והשני על הנפקת התמונות.   עלות הזמנת צלם מגנטים לבר מצווה נעה בין 600-1,500 ש"ח אבל זכרו שמחיר נמוך עשוי לשקף איכות מוצר בהתאם.

צילום מגנטים לבר מצווה בתא צילום

תא צילום מהווה שידרוג לצילום מגנטים סטנדרטי. התא מביא איתו אלמנט של כיף שמושך עליו את האורחים שנהנים מלהיכנס ביחד, לעשות פוזות ולהצטלם.

חשוב לדעת:
חשוב לברר באיזו מצלמה משתמשים. רוב תאי הצילום משתמשים במצלמת רשת או במצלמה הפופולרית המכונה “גו- פרו”. במצלמות אלו אין אפשרות לבחור עדשה, דבר שיכול לגרום להפקת תמונות שלא נראות מקצויעות. ההעדפה היא מצלמה מקצועית. כדאי גם לברר על איכות ומגוון אביזרי הצילום. מגוון רחב של אביזרים לבחירת האורחים מאוד מוסיף לכיף האורחים ומבחר דל יכול לאכזב.  גם כאן חשוב מאוד לברר את סוג ההדפסה כפי שציינו למעלה.  עלות הזמנה של תא צילום לבר מצווה נעה בין 1,500-3,000 ש"ח אבל זכרו שמחיר נמוך עשוי לשקף איכות מוצר בהתאם.

גדלים וצורות המגנטים לבר מצווה שבדרך כלל ניתן לקבל

מגנטים לבת מצווה

מגנט גדול בגודל 15 ס״מ על גובה 10 ס״מ

1. תמונת מגנט סטנדרטי: רוחב 10 ס״מ על גובה 7.5 ס״מ. (זהה בגודל לחצי תמונה כמו שמקבלים בחנות צילום).
2. תמונת מגנט גדולה : 15 ס״מ על גובה 10 ס״מ (זהה בגודל לתמונה שמקבלים בחנות צילום).
3. סטריפ 3 תמונות (סימניה): רוחב 5 ס״מ על גובה 15 ס״מ (זהה בגודל לחצי תמונה כמו שמקבלים בחנות צילום).

פוטומוביל:  שידרוג למגנטים לבר מצווה

חברת פוטומוביל מציעה טוויסט מקורי למגנטים לבר מצווה המוכרים והשגרתיים שתהפוך את מסיבת הבר מצווה שלכם למסיבה בלתי נשכחת.  האורחים שלכם ייהנו מחוויה יוצאת דופן כאשר הם יתחפשו ויצטלמו בתוך רכב חיפושית וינטג’ מעוצבת וקסומה!  רכב פוטומוביל המרהיב מכניס שמחה, חיים ונוף מרשים לחגיגת הבר מצווה שלכם.  מנסיוננו כל האורחים מתפעלים ונדהמים מהגימיק לאירועים פוטומוביל, מחברי הכיתה של ילד השמחה ועד לסבים וסבתות, ולא מפסיקים להיכנס ולהצתלם.

[doptg id="15"]

פוטומוביל דוגל במקצועיות, מיומנות ושירות אדיב. אנו מציעים מגנטים לבר מצווה ברמה הגבוהה ביותר.  המגנטים מצולמים על ידי מצלמה מקצועית מסוג dslr שנותנת איכות תמונה חדה ומדוייקת בצבעים. הצילום מופעל באמצעות הפעלה עצמית בתוך האוטו והמגנטים מוכנים תוך עשרים שניות ומחכים לאורחים כבר ביציאתם מהרכב.

חשוב מאוד שהמגנטים מבר המצווה ישמרו על הצבע שלהם ולא ידהו. המגנטים לבר מצווה שלנו מודפסים על ידי הדפסה טרמית שמוציאה תמונות עמידות באיכות גבוהה מאוד, כמו במעבדות פיתוח מקצועיות, שעושה כבר לבד את הנילוץ ולא דוהה, גם אחרי עשרים שנה.

כמובן שכמו במגנטים לבר מצווה הרגילים אתם תבחרו את הכיתוב והגרפיקה שיודפסו על גבי  המגנטים. בשונה מהמגנטים הרגילים, המגנטים שלנו מוגשים בתוך מסגרת מעוצבת.  אין ספק שזאת מזכרת נפלאה שכולם כל כך אוהבים לשמור ולקחת הביתה, לתלות על המקרר.  רק שאצלנו, כאשר מביטים בתמונות, זוכרים גם אטרקציה לאירועים מדהימה בתוך רכב אספנות – החיפושית העליזה והמעוצבת משנות ה-70!

צלצלו אלינו:     054-579-9518