חתונה בגן אירועים q

q גן אירועיםחתונתם של הזוג המקסים מירי וניר נערכה בגן אירועים q בגליל ים הרצליה.
החתונה הייתה ללא ספק עם טאץ' אורבני במיוחד, עיצוב מרשים של נרות והרבה פרחים לבנים.  מי שמכיר את האולם יודע כבר להגיד שאולם האירועים קיו הוא ללא ספק מהמקומות היפים ביותר שיש בארצנו הקטנטונת. התקרה הגבוהה והמנורות הנמוכות יוצרים הרגשה של חלל גדול ומרווח אך אינטימי באותו זמן.

מירי וניר גאים להגיד וגם אנחנו כמובן, שהם זוכים בתואר הנחשק ביותר, הזוג הספונטני ביותר לשנת – 2015. אז נכון שבחתונה לרוב הכל מתוכנן מראש ונסגר חודשים לפני, אבל לפעמים אבל ממש רק לפעמים, כמה ימים לפני החתונה משהו בוער מבפנים אצל הזוג והם מחפשים עוד רעיון מגניב להרים את החתונה ולגרום לה להיות מיוחדת עוד יותר.  אז איך מירי וניר בחרו לעשות זאת? נכון, בדרך הטובה ביותר עם אטרקציה לאירועים מיוחדת – פוטומוביל!

החיפושית עמדה בסמוך לרחבת הריקודים, אך לא ממש עליה, מה שנתן אפשרות גם לאורחים המבוגרים יותר להגיע ולהצטלם ולא להיבהל מהמוזיקה החזקה וגם לצעירים לתת גיחה קלה פנימה אל תוך החיפושית.
האטרקציה לחתונה פעלה חמש שעות ברציפות, וניתן לומר שהיה להיט ענק בקרב כל האורחים. אפילו בסרט חתונה ובחופה התקשנו להוציא מתוך החיפושיצצ את האנשים המולהבים שרוצים להצטלם.. ככה זה שנהנים כנראה.

מירי וניר – תודה שנתתם לנו להיות חלק מהיום המיוחד שלכם!

Nir Wasserman

הייתם פשוט מדהימים! כולללםםםם יצאו מרוצים ואמרו שזו היתה הפתעה מגניבה ממש והם בכלל חשבו שזה חלק מהנוף של הקיו! בוודאי שנמליץ עליכם לכולם, אתם מקצועיים,אדיבים,איכותיים והכי חשוב אישיים :)19.01.15