חתונה – אולם אירועים stoa

אולם אירועים סטואהחתונתם של אביעד ואדווה נערכה באולם אירועים STOA בימים האחרונים לחודש פברואר, ככה שהחתן והכלה זכו ליום נעים, שמשי ובאווירה אביבית במיוחד שבישם את אוויר הצח.
החתונה שתוכננה בקפידה על ידי מעצבת הבית המוכשרת של אולם האירועים סטואה היתה מקושטת בצבעי צהוב, זהב, לבן ושחור. וכן אתם צודקים – העיצוב המושלם וצבעים מדויקים המתאימים בול לחיפושית התא צילום לאירועים המהממת שלנו.

החתונה שהייתה מלאה בצעירים (כ-150 במדויק) נפתחה בקבלת פנים אינטימית שבו החתן והכלה הסתובבו והודו לאורחים על הגעתם, אומנם מספר האורחים היה רב אך לא היה ניתן להרגיש בזאת בעקבות האופן החכם שבו אולם אירועים סטואה בנוי.

לאחר קבלת הפנים הקהל התכנס לרגע המרגש מכול – טקס החופה וקידושין. החופה הייתה קצרה וקולעת ולבסוף אביעד נשבע להעלות את ירושלים על ראש שמחתו ושבר את הכוס בהצלחה.

המסיבה נמשכה עד לשעות הקטנות קטנות של הלילה, מכונות פופקורן, קישוטים לרחבה, צלמים משוגעים, אוכל נהדר, בירות מיוחדות ומה לא היה בחתונה המדהימה של הזוג האהוב.

הפוטומוביל פעל לאורך כל האירוע וגם צילם תמונות בקבלת הפנים, במהלך החתונה צולמו מעל 500 תמונות. כלל האורחים פקדו את האטרקציה המיוחדת לחתונה, החל ממשפחות צעירות עם ילדים ועד למבוגרים שרצו גם מזכרת נהדרת מהאירוע, וכמובן הצעירים שהצליחו לשבור שיא בכמות האנשים שנכנסו לחיפושית ולא הפסיקו להצטלם.

בסוף האירוע לאחר שעות ארוכות של ריקודים והתרגשות אדווה הכלה היפיפיה סוף כל סוף התיישבה למספר דקות ונחה, הכלה המרוגשת הודתה לנו מאוד על כך שהקפצנו לה את החתונה בכמה וכמה רמות והוסיפה כי כל האורחים נהנו מהחיפושית המגניבה והחתונה לא הייתה אותו דבר בלי הגימיק לאירועים המיוחד.  אז לנו נשאר רק להגיד תודה ענקית מכל הלב.