אודות פוטומוביל

חברת פוטומוביל החברה הראשונה והמקורית העוסקת בתאי צילום בחיפושיות וברכבי אספנות. חברת פוטומוביל נוסדה בשנת 2013, בהתחלה כרעיון המשלב אהבה לרכבים ישנים יחד עם התחדשות והרצון להפריך אוויר צח ונקי לעולם החתונות.

עקרונות פוטומוביל

בחברת פוטומוביל אנו שמים דגש עיקרי ומהותי על איכות המוצר, שירות וכמובן מקוריות. זווית הראייה המיוחדת שלנו בחברת פוטומוביל בא לשפוך אור חדש ומרענן על עולם האטרקציות לחתונות, מושג שעד לפני שנתיים היה זר ואינו מוכר. אנו בפוטומוביל מעבר לשמחה ואור שאנו מוסיפים לאירוע אנחנו תמיד מעניקים קשר אישי, ומבטיחים שתשמחו על ההחלטה שקיבלתם של לכלול אותנו באירוע. אומרים שאין הנחתום מעיד על עיסתו אז לכן מומלץ לעיין קצת באינטרנט ותגלו בעצמכם מזוגות רבים שכבר הפכו לחברים קרובים, משפחות שנשמר הקשר ועוד’ מה יש להם להגיד עלינו. אנו מתגאים ברמת השירות שלנו ומתענגים כל פעם מחדש אחרי כל אירוע כאשר הלקוחות אומרים לנו ששידרגנו להם את הערב.

מאיפה נולד הרעיון?

חברתינו נולדה בעקבות סיפור האישי שלנו, סיפור שעל פניו נשמע סטדנטרי ושכיח. בתחילת שנת 2013 חברינו הקרובים התחילו להתחתן ואנחנו כמו הרבה זוגות צעירים בארץ התחלנו על עונת חתונות הגדושה ועמוסה. נכון שהבתחלה היה מרגש ולראות חתן כלה שהם גם חברים קרובים צועדים לעבר החופה זה תמיד נחמד ועושה טוב על הלב, אבל אחרי מספר חתונות הרוטינה כבר החלה לחזור על עצמה. מגיעים לאולם, משחילים צ’ק, מנשנים בקבלת פנים, החופה מתעכבת, ניגשים לבר ושותים משהו, חופה, נכנסים אל האולם ריקודים ריקודים ריקודים, אנחנו באיזה שהוא שלב כבר הרגשנו שדיי החתונות האלא הם כולם בדיוק אותו דבר, אין שום דבר מיוחד ומעניין בהם, ונכון אתם צודקים, בדיוק משם נולד הרעיון שלנו פוטומוביל.

aq_block_6

דבי דלין - מנהלת משרד ומעצבת גרפית

גרפיקאית ומתכנתת אשר הקימה את האתר של פוטומוביל שכיום הוא מהמובילים בגוגל. בנוסף דבי אחראית על מיתוג אישי של כל התמונות לפני כל אירוע. עיצוב ויצירתית זורם לדבי בדם ולכן היא מציעה שירותי גרפיקה ברמה הגבוהה ביותר ונותנת את כל כולה עד שאחרון הלקוחות יהיה מרוצה. בנוסף דבי עוסקת בניהול שותף של המשרד, מענה טלפוני ופניות של לקוחות.

תום וירט - שותף - מנהל לוגיסטי

תום וירט יליד פרדס חנה מתגורר במרכז כיום ומכליל תחתו פחות או יותר הכל. תום הידוע בעבודת כפיים מצויינת הוא העומד מאחורי יישום הרעיון והפיכתו למציאות. תום שיפץ בעצמו כל רכב והפך אותו מגרוטאה לתא צילום לתפארת. תכנן והוציא לפועל מערכת צילום משוכללת, תאורה מדוייקת, טכנולוגית הדפסה, תוכנה ועוד’ הם רק קמצוץ קטן מהדברים שתום פיתח ובנה במו ידיו. מעבר לכך שתום שותף בחברת פוטומוביל הוא בעצם גם מנהל הלוגיסטי ומוציא את רוב האירועים. בימים מסובכים שאנו מבצעים מספר אירועים במקביל הוא אחראי על כך שכל האירועים יעשו בסטדנרטים הגבוהים ביותר המתאימים לנו.

aq_block_12

גבי דלין - שותפה - מנכ"לית פוטומוביל

החלה את דרכה בניהול וארגון בתפקיד מבצעי כקצינה בצה"ל בשרות קבע מה שהכין את גבי לעולם העסקים, בנוסף עבדה בחברת היי טק אך הצבע והיצירתיות היה לה שם חסר ולכן מיד הקימה את פוטומוביל יחד עם תום. גבי מובילה את כיוון ורוח החברה, אחראית על עיצוב, שיווק ויחסי ציבור. בנוסף גבי סטודנטית לתואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול וגם מגיעה לכמעת כל האירועים.