גימיקים מיוחדים לחתונה

גימיקים מקוריים לחתונהבחברת פוטומוביל אנו דוגלים בגימיקים מיוחדים לחתונה מקוריים ובלעדיים.  הגימיקים לחתונה שלנו מוסיפים אלמנט של הפתעה לחתונה ומבטיחים להשאיר את אורחי החתונה שלכם פעורי פה!
גימיק לחתונה הראשון שלנו, ששמור לו מקום מיוחד אצלנו בלב, הוא תא צילום מובנה בתוך רכב חיפושית וינטג' המעוצב בצורה מדהימה.  אטרקציה זו מכניסה צבע לרחבה, חיים והרבה כיף לכל חתונה.  בתחילת שנת 2015 פיתחנו גימיק חדש ומיוחד לחתונה, חידוש מגניב עוד יותר, מינימובילעמדת צילום בחצי רכב אספנות.  המצאה שלנו, ה-מינימוביל כבר הוכיח את עצמו להיות עוד להיט גדול בתחום הגימיקים המיוחדים לחתונה.גימיק מקורי לחתונה

 

תאי הצילום שלנו מגיעים לאירוע עם שלל רחב של אביזרי צילום ואקססורייז: כובעים משנות ה-40, משקף מרטיני, מניפת ליידי, כובעי וינטג' קטנטנים, שלטים עם אמירות שאומרים רק בחתונה, שפמים שעירים, שפתיים חושניות ועוד'.  האורחים מתאבזרים, נכנסים אל תא הצילום, מסתכלים במסך, נקרעים מצחוק, מקליקים על מסך הטאץ' ומצטלמים.  כבר בצאתם מהאוטו המגנטים מוכנים לאיסוף.  

בחברת פוטומוביל בנוסף לגימיקים מקוריים לחתונה אנו דוגלים בשירות אדיב ומתחייבים לרמת מוצר גבוהה ביותר.  חשוב לנו, וגם לכם כמובן, שהמזכרת המקסימה שהאורחים שלכם מקבלים תהייה איכותית ועמידה. והכי חשוב שלא תדהה גם בעוד 30 שנה.  לכן אנחנו משתמשים במצלמה מקצועית המצלמת תמונות איכותיות עם חדות ופוקוס מקסימלית.  גם חומרי ההדפסה שאנו משתמשים בהם הם באיכות הגבוהה ביותר.  חשוב לנו שלאורחים שלכם  תהיה חוויה יוצאת דופן מהאטרקציות בחתונה שלכם.  

גימיקים מיוחדים לחתונה

בסוף החתונה אתם מקבלים מאיתנו דיסק עם התמונות שצולמו בחתונה על מנת שתוכלו לשמור כמזכרת ובנוסף אלבום דיגיטלי בדרופבוקס.  בנוסף יש אופציה להעלות את התמונות ישירות לפייסבוק מיד עם צילום התמונה, רק אם אתם רוצים להשוויץ!
אתם תבחרו מתי ואיפה – אפשר למקם את גימיק החתונה בקבלת הפנים תוך כדי הנשנושים, ואפשר גם לשמור עליו כהפתעה לאורחים אחרי החופה ולהציב אותו על יד רחבת הריקודים.  אנחנו יכולים להבטיח לכם שיהיה כיף גדול  ושכולם יתפעלו מהגימיקים לחתונה המיוחדים שהבאתם.
בחברת פוטומוביל המטרה שלנו ועיקרון המנחה שלנו הוא לספק גימיק לחתונה המשדרג את האירוע בכמה וכמה רמות ולהפוך את היום שלכם לייחודי עוד יותר. אנו דוגלים בשירות אדיב ומציעים מוצר ברמה המקצועית ואיכותית ביותר שתמצאו. הגימיק לחתונה הראשון שלנו – תא צילום בחיפושית התחיל את דרכו בשנת 2014, עמדת צילום מדהימה אשר מובנת בתוך חיפושית וינטג' שמעוצבת בסגנון שנות השבעים.

אנו נרגשים לספר לכם שאין אירוע אפילו לא אחד שהלקוח לא התאהב במוצר ואף סיפר לנו שהמוצר התעלה על כל ציפיותיו.
ללא יוצא מן הכלל יום אחרי החתונה הכלות שלנו מצלצלות אלינו להודות לנו על כך שהקפצנו להם את האירוע. אין יותר כיף מזה!!
בימים אלה אנו עובדים ומפתחים עוד גימיקים לחתונה, גם כן באותו קוו של תא צילום ברכב אספנות – אבל עם עיצובים אחרים וטוויסטים מקוריים. אנו מבטיחים לכם שתתאהבו במוצרים אלה ברגע.
אנו בחברת פוטומוביל מבטיחים שתקבלו את האטרקציה לחתונות האיכותית, הכיפית והכי חמה כרגע בשוק, שתעשיר את החוויה שלכם ותמלא את החתונה שלכם בחוויות שאיש לא חלם עליהם קודם.

Diana Yakobov

“הפוטומוביל היתה ה-אטרקציה של הערב! זה היה משהו חדשני וייחודי! מאחר ולכולם נמאס מהמגנטים הפשוטים חיפשתי משהו אחר ומגניב.. ופוטומוביל זה הדבר! השירות היה כ”כ אדיב וטוב, קיבלתי פידבקים ממש טובים מהאורחים בחתונה וזה מה שחשוב! הדפסת התמונה מהירה בלי זמן המתנה! תודה שגרמתם לאורחים שלי לחייך ולשמוח!” 3.7.14