מגנטים מיוחדים לחתונה

מגנטים מיוחדים לחתונהברור שאתם רוצים להזמין מגנטים לחתונה שלכם.  הרי היום כמעט ואין חתונה בלי מגנטים. אתם מתחילים לשוטט באינטרנט ולחפש מגנטים לחתונה המצלות, מגנטים לחתונה מיוחדים וכו'.. רגע לפני שאתם מזמינים תעשו בדיקה – יש משהו הרבה, אבל הרבה יותר מגניב היום מצלם מגנטים לחתונה רגיל – מגנטים מיוחדים לחתונה בחיפושית וינטג'!  מה?  כן?  מגנטים בתוך אוטו? כן, ממש ככה!

פוטומוביל הוא אטרקציה לחתונה מדהימה ומקורית שהופכת את המגנטים לחתונה ללהיט של האירוע.  הנה מבחר קטן של כלות וחתנים שהזמינו את המגנטים לחתונה עם פוטומוביל. כולם, כולל כולם אומרים שהפוטומוביל היה הלהיט של האירוע!

האטרקציה לאירועים ברכב המרהיב מתמקם לפני שהחתונה מתחילה היכן שרק שתבחרו.  יש זוגות שרוצים את החיפושת על יד החופה, יש שבוחרים למקם אותה על יד רחבת הריקודים ויש שמעדיפים שהיא תוצב על יד הכניסה או בגן בחוץ.  מה שלא יהיה, החיפושית מוסיפה צבעוניות לאירוע ואלמנט הפתעה לאורחים שלא מפסיקים להתפעל ממנה.
הרבה מעבר למגנטים לחתונה הרגילים, פוטומוביל מציע לאורחי החתונה חוויה מיוחדת וייחידית.  אנחנו מגיעים לחתונה עם מגוון רחב של אווזרי צילום ותחפושות לבחירת האורחים בזמן צילום המגנטים.  דבר שמקפיץ את רמת תמונות המגנט.  אחרי שהאורחים התחפשו הם מטפסים אל תוך הרכב, עושים פוזות, צוחקים, מקליקים על מסך הטאץ' ומצטלמים.  כבר ביציא מהאוטו תמונות המגנטים שצולמו מוכנים לאיסוף.

חשוב שהמגנטים לחתונה שמתעדים  את האירוע הנפלא שלכם יהיו עמידים  גם בעוד הרבה שנים, ולא יאכזבו את האורחים שלכם כאשר הם דוהים אחרי זמן קצר.  אנו בפוטומוביל דוגלים באיכות ומקצועיות ולכן אנו משתמשים במדפסת טרמית האיכותית והיקרה ביותר שיש להשיג בכדי להנפיק תמונות מגנטים עמידות ואיכותיות מאוד.
אנו גם מבטיחים איכות תמונות מגנט וצבעים ללא פשרות ברזולוציה הגבוהה ביותר שניתן לקבל, כמו במעבדות פיתוח מקצועיות.   תמונות המגנטים מודפסות על נייר איכותי, ולא שום קומבינה אחרת.  אצלנו מקבלים מגנטים מיוחדים לחתונה שלא דוהים גם 20 שנה אחרי החתונה.

אנו משתמשים במצלמה מקצועית מסוג dslr ולא מצלמת אינטרנט כנהוג ברוב תאי הצילום לחתונה. מה שמבטיח לכם תמונות מגנטים זהות באיכותם לתמונות שמפתחים בחנות צילום מקצועית, המגנטים לחתונה מוכנים ומובאים לאורחים תוך חצי דקה.
המגנטים לחתונה מוגשים בתוך מסגרת איכותית ומעוצבת.  הכיתוב על התמונה הוא כמובן לשיקולכם ועל פי בחירתכם.  הנא שתי דוגמאות של מגנטים לחתונה:


אם אתם רוצים לפנק את האורחים שלכם עם חווית צילום מגנטים לחתונה מיוחדת, ייחודית ואיכותית, צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכל השאלות שלכם.

“הזמנו את הפוטומובייל כהפתעה לחתונה של אחותינו… היא ובעלה הופתעו והתאהבו! הפוטומוביל היה חלק בלתי נפרד מהאירוע! נהנו ממנו כל המבוגרים והצעירים!! התמונות שיצאו הן באיכות מעולה והמגנטים מהממים על פי העיצוב הגרפי של החתונה! הצוות מקצועי, חשב על כל הפרטים ולאורך כל האירוע עבד עם חיוך על הפנים! תודה רבה על ערב בלתי נשכח! מומלץ בחום!”