שאלות נפוצות

מגנטים לבת מצווה 1. כמה אנשים יכולים להיכנס למכונית הפוטומוביל?
על הספסל האחורי יכולים להתרווח ארבעה  מצטלמים. חשוב לציין ,שהכול תלוי בכם וברצונכם – אתם מוזמנים להיכנס בפנימה אל הרכב כמה חבר'ה שבא לכם. העיקר שתחייכו והכי חשוב תיהנו.

2איזה אטרקציות לאירועים נוספות אתם מציעים?
אנו מציעים את "מלכת האטרקציות"-  תא צילום פוטומוביל.  יש לנו כמה מוצרים חדשים ל-2015 שעוד לא פרסמנו באתר ונשמח לשלוח לכם תמונות.

3. האם המגנטים מודפסים במקום?
ודאי, מיד עם צילום התמונה שלכם, היא נשלחת באופן אוטומטי להדפסה. אין צורך להמתין זמן רב עבור התמונות/מגנטים לחתונה, בת מצווה או חגיגה אחרת שלכם.

4. כמה עולה להשכיר את הפוטומוביל לחתונה?
המחיר משתנה בהתאם לכל אירוע לכן אנו לא יכולים להתחייב למחיר אחד. אתם מוזמנים להרים לנו טלפון או לשלוח לנו מייל קצרצר עם כך הפרטים על חתונתכם העתידי (מיקום האיורע, כמות מוזמנים ותאריך) ומבטיחים להציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר.

5. איך הפוטומוביל יכול להיכנס אל אולם האירועים?
ראשית כמו שראיתם אנחנו אנשים זורמים עם ראש טוב ומאמינם שלכל בעיה יש פיתרון! דבר שני היום בכמעט כל אולם אירועים יש כניסה אחורית לספקים פנימה. ולכן זה כל מה שאנחנו צריכים.  אם אתם מוגבלים בשטח במקום האירוע המוצרים החדשים יכולים להתאים.  אתם מוזמנים לשאול אותנו עליהם.

6. אתם מגיעים גם לצפון?
ודאי, מרבית האירועים שאנו מקיימים הם באזור המרכז, אך היות שאנחנו על גלגלים, אנו מגיעים גם לצפון וגם לדרום הארץ.

7. האוטו נוסע?
פוטומוביל מתוחזק היטב ובעל כל הרשיונות והניירת הנכונה בכדי לעלות על הכביש… אם זאת כמו שכבר סיפרנו לכם, פוטומוביל מבפנים הוא לחלוטין תא צילום ולא רכב לכן יש לנו גרר מיוחד שלוקח ומחזיר את פוטומוביל לכל יעד שתבחרו… כך שפוטומוביל יגיע רענן ומוכן לאירוע שלכם !