חתונה – גלריית לורנס

גלריית לורנסמעיין וצילה היקרות נישאו בגלריית לורנס בחתונה אביבית ושמחה במקום הכי תוסס ועשיר באנרגיות חיוביות – יפו.

צילה הכלה כבר פגשה אותנו עם חיפושית התא צילום והחליטה שזה זה – הרעיון המגניב מתאים לחתונה שלה!  צלצלה להזמין את התא צילום בחצי רכב אספנות שבעיניה התאים לה יותר לאירוע – והיא לגמרי צדקה.

בלב העיר העתיקה סמוך לשוק הפשפשים, שהריחות והרעשים הכי ישראלים שיש שוכן אולם אירועים יפיפה במינו שמציע אירועים ברמה הבוהה ביותר שיש – גלריית לורנס.  האולם שמשלב אלמנטים עתיקים, תקרות מעוגלות, וריצוף הכי יפואי שיש יחד עם עיצוב פנים מודרני שמותאם בדיוק ל-2015.

קבלת הפנים נערכה על גג הבנין מתחת לכיפת השמיים הצופה לעבר תל אביב.  האורחים הגיעו לחגוג עם הזוג המקסים פגשו אותם למאטה, איחלו מזל טוב וטיפסו במעלה מדרגות אל הגג והגיעו למראה מרהיב –  חופה לבנה, נקייה ובעיקר מרגשת עם כוס עטוף בנייר כסף שמחכה לרגע המתאים.

טקס החופה וקידושין נערך על ידי חברה קרובה של המשפחה, מאפיין חזק שהורגש לאורך כל הערב, אינטימיות וקרבה.
לאחר החופה נרגשים ומלאי מצב רוח טוב האורחים נכנסו אל אולם אירועים ונדהמו לראות חצי רכב אספנות שעומד ממש סמוך לרחבת הריקודים וממתין רק להם. בהתחלה היה טפטוף קל אל עמדת הצילום, כי מרבית האורחים היו עוד עסוקים בנשנושים ואכילה, לאחר זמן מעט השמועה על אטרקציה מקורית במיחד חלחלה אל כל המוזמנים, והאורחים החלו להגיע בכמויות, כולם רצו תמונה ומזכרת נהדרת מהיום המיוחד של צילה ומעיין. אנחנו כמובן דאגנו לכך שהאורחים לא ימתינו מעל כמה דקות לצילומים, והנפקנו לכולם תמונות, החל מצעירים ועד למבוגרים שמבלי לשים לב בכלל היישר מהתא צילום המשיכו לריקודים.

גלריית לורנס חתונה

המסיבה הפכה לחגיגה אמתית, עם הפתעות מרגשות מצד האורחים, האח של הכלה הכין שיר קטעים אמנותיים רבים שעשו הרבה כיף ושמח.
האורחים רקדו על אור הבוקר, לייתר דיוק עד השעה 03:30 ואנחנו היינו שם עד הדקה האחרונה – לתעד ולא לפספס את כל הרגעים המרגשים של הערב.
צילה ומעיין – תודה שנתתם לנו להיות חלק! נהנינו מכל רגע !

"את גבי היקרה אפילו לא יצא לנו לפגוש עדיין…. ראינו אותה באירוע שהתקיים בסטואה ומשם הרמנו טלפון לברר קצת פרטים על החתונה שלנו. רצינו מאוד לחפש משהו שונה מכל צלמי המגנטים המשעממים שיש היום בשוק וברגע שראינו את גבי והרכב הקסום שלה, ידענו שזה מה שאנחנו מחפשות. גבי ישר ענתה במהירות לטלפון, הסבירה בבירור ובשקיפות את הכל, נתנה מחיר זול שכולל בתוכו ערב שלם של תא צילום ללא הגבלת שעה או תמונות. ברגע שהבינה שהיא עוד לא הייתה בגלריית לורנס, מיהרה ללכת לשם ולבדוק אם זה בכלל מתאים לפני שאנחנו חותמות על משהו איתה. כמובן שהכל הסתדר בצורה מושלמת וגבי כבר ביום האירוע הייתה שם על הבוקר לדאוג שהכל מתקתק לאירוע..(היינו שם עד 4 בבוקר….) הפוטומוביל ישב ליד הרחבה, אנשים לא הפסיק להצטלם..אנחנו קפצנו פנימה כל כמה זמן לעשות שטויות, היה מושלם!!! תודה רבה לך גבי המופלאה על שירות מקצועי בטירוףףףףף, על חיוך ענק וזמינות מטורפת! עזרת לנו להפוך את החתונה הזאת למושלמת ויש לנו מלאאאאאא מזכרות מדהימות מהערב :)))) (בעיקר של אנשים שיכורים…חחחחחחח) תודה ענקית!!!"  Maayan Maoz