מזכרות לאירועים

מגנטים מיוחדים

סטריפ “וינטג’” 3 תמונות של פוטומוביל

מזכרות לאירועים הוא תחום שאנחנו מאוד מאוד אוהבים ואפילו מרשים לעצמינו להגיד – מתמחים בו. בשנים האחרונות בעולם האירועים, לא מספיק שהאורח מביא מתנה לזוג המאושר ביום החתונה,

בנוסף גם הזוג רוצה להוקיר תודה לאורחים שהגיעו, ולכן גם הם מביאים מזכרות לאירועים כמתנה לאורחים. התבלבלתם כבר מרוב המתנות? גם אנחנו!

סתם, צחקנו אתכם, אנחנו ממש לא מבולבלים, יודעים בדיוק מה המתנה והמזכרת לאירועים המושלמת עבורכם.  אם אתם שואלים אותנו, אורח תמיד יעדיף לקחת הביתה מזכרת לאירועים אישית עם תמונה שלו מהחתונה מאשר מתנה ומזכרות מאירועים סטנדרטית, כמו עציץ, חלה לשבת, קרם ידיים וכו'… חלילה אנחנו לא מזלזלים במתנות מהסוג הזה, אלא רק רוצים לספר לכם על עוד אפשרויות.
לכן אנו מציעים מגוון מוצרים של מזכרות לאירועים העומדות לרשותכם.

מזכרות לאירועים תמונתיות

1.  מגנטים
מזכרת לאירועים הכי פופולרית שלנו – המגנטים עצמם, תופתעו לשמוע כמה האורחים אוהבים לקחת הביתה מזכרת לאירועים מהסוג הזה. בכל אירוע לפני שהאורח הולך הביתה הוא ניגש לעמדת צילום ומבקש שנדפיס לו עוד כמה עותקים של התמונה, ששואלים מדוע מיד מגיע ההסבר – אחד למקרר, אחד לסבתא רוחל'ה, השני לסבתא מריים, אחד למשרד, והרשימה עוד ארוכה.. לכן מילה שלנו, תמונה אחת שווה אלף מילים, או במקרה שלנו, אלף מתנות.
לכן שי מושלם לאורחים הוא בהחלט מזכרת לאירועים תמונתית, בכל מיני וארציות שונות.

2.  לוח שנה – מחזיק מפתחות – מגן טלפונים

בחברת פוטומוביל אנו מציעים כל מיני מתנות לאורחים באירוע, רעיון נחמד שהיה מאוד פופולרי בקיץ הוא מיני לוח שנה עם תמונה
של האורח שצולם בתוך החיפושית. את הלוח שנה ניתן לתלות במשרד, בבית, בחדר שינה, היכן שרק תרצו, ואנחנו יכולים להבטיח לכם, שהאורחים מאוד יתלהבו מזה. מחזיק מפתחות הוא מתנה נוספת שגם  היא מאוד אהובה על ידי האורחים שמקבלים את המחזיק מפתחות ומיד מתלהבים ומחברים אותו לצרור המפתחות לאוטו.  מה יותר אישי ושימושי מזה? כרגע אנחנו עובדים על פיתוח מתנות ומזכרת לאירועים נוספות לאורחים, כמו מגן לטלפון עם תמונה אישית של הזוג, כן כן, הייתם מאמינים? עם הטכנולגיה המתקדמת שאנו משתמשים בה, השמיים הם הגבול. רוצים לשמוע עוד? תעשו לנו צלצול ונספר לכם ה-כל.

3.  האש טאג פרינטינג לאירועים
גימיק מאוד חדש ועכשיוי.  האורחים מצלמים את עצמם בזמן האירוע עם האייפונים שלהם. מעלים את התמונות לרשתות החברתיות יחד עם המילים #החתונה של סיוון ואורי.  ואנחנו מדפיסים להם את התמונות על המקום, יחד עם הגפריקה של האירוע.  וכמובן שהאורחים לוקחים הביתה מזכרת נפלאה ואישית מהאירוע! מה שמייחד אותנו ושונה משאר החברות האחרות הוא כך שאנו לא דורשים מהאורחי להוריד אפליקציה או להינכס לאתר כל שהוא, ממש לא. הכל כמה שיותר פשוט. או לעלות לרשתות החברתיות עם האשטאג או באותו רגע שולחים לנו מייל עם התמונה ותוך מספר דקות התמונות כבר אצלכם ביד.

מזכרת לאירועים

מזכרת לאירועים חמודה ושימישית

4. פוטומוביל עמדת צילום ברכב אספנות
מנפיק המזכרות לאירועים הקלאסי וה-ג-דול שלנו – עמדת צילום החיפושית וינטג'!  פוטומוביל ידידותית למשתמש אשר כולל הסבר מהמפעיל לפני השימוש ובנוסף ליווי צמוד לאורך כל הצילומים. כאשר אורח מגיע לעמדת הצילום  הוא יימצא ליד עמדת הצילום שלל תחפושות ואביזרים, פריטי לבוש מכל העולם ומכל הסגנונות, אפילו סומבררו קייצי שמוסיף לאווירה השמחה ועוד מיני פריטים שיפשירו את האווירה ויוסיפו להרגשה המצחיקה והמדליקה. כל האביזרים והמוצרים שלנו נקנים בהזמנה אישית שלנו ולא מתקרבים לחנויות תחפושות בנליות שמוצאים בתקופת פורים  בארץ.

.

משנבחרו האביזרים לפי ראות עיני האורחים, הם מוזמנים להתחיל להצטלם.  בשלב זה בדרך כלל נשמעים קולות צחוק עזים מתוך הרכב. מיד לאחר צילום כמה תמונות, הם יוצאים מהרכב ותמונות המגנטים שצילמו, כבר ממתינות להם בפתח הדלת.  האורחים לא מאמינים איך זה קרה כל כך מהר, ונרגשים לראות את התמונות . אחרי כמה דקות של התבוננות- "יאללה מי בא לעוד סיבוב?" ואנחנו כמובן ששמחים שנהנים.

מעבר לאורחים שנהנים מהפוטומוביל, גם לזוג המלכותי של הערב מגיע קצת פינוק- ומה יפה ומגניב יותר מלהצטלם עם חליפה ושמלת כלה בתוך חיפושית מרהיבה עם ניחוח של שנות ה-70?

נוסף על היותה אטרקציה מקורית עם תחפושות מגניבות ומהנות לאורחים שלכם, מהווה פוטומוביל פריט מקסים לנוף האירוע שלכם ומעניקה מזכרת לאירועים מיוחדת שלוקחים הביתה. האורחים שלכם נהנים מ-”לחזור בזמן” ולהצטלם. על כל אלה עולה ההנאה מהתמונות המצחיקות והבלתי נשכחות שנשמרות למזכרות החתונה, בר/בת מצווה או כל חגיגה אחרת שלעולם לא תישכח.