וויט סקרין לאירועים – מסך לבן לאירועים – White Screen

וויט סקרין

רקע מקורי לצילומים מקצועיים לאורחים

ווייט סקרין לחתונה ואירועים הוא גימיק חדש ההולך ומתפתח בעולם האירועים.   וויט סקרין לאירועים- מסך לבן – White Screen – הוא סוג של צילום מקצועי לאורחים שלכם שמגיעים לחתונה, ויוצאים הביתה עם מזכרת לאירועים עם תמונה על רקע לבן. הוויט סקרין נועד למקומות שתא צילום פוטומוביל אינו יכול להגיע אליו או לאלא המעדיפים סגנון צילום זה.
עם זאת לא ממעיטים מערכו ודווקא חושבים שהוויט סקרין זה סגנון צילום מאוד מיוחד ומגניב. איפה עוד תהיה לאורחים הזדמנות להצטלם ככה? כנראה בשום מקום…
עמדת סטודיו מקצועית, עם ווייט סקרין – מסך לבן או מסך הגרנג' שלנו (ראו למעלה) כוללת עמדת תחפושות ענקית, מצלמה מקצועית, תאורה מקצועית ובנוסף צלם סטודיו מקצועי, אבל כמו שאתם למדתם כבר להכיר אותנו גם פה טוויסט מעניין. לא הצלם הוא שיצלם אותם אלא אתם! שואלים איך? פשוט מאוד..

white screen

פוטומוביל גם מציע ווייט סקרין סטנדרטי

מול הרקע הלבן תעמוד קופסה עם מסך מגע ומצלמה מקצועית ולידכם יהיה כפתור, ככה שברגע שתהיו מוכנים אתם לוחצים על הכפתור ומתחילים להצטלם, מיד אתם תראו את התמונה על מסך המגע שצילמתם ואחרי עוד כמה שניות כל המצטלמים יקבלו עותק קשיח של התמונה. מגניב אה?
סטודיו נייד לאירועים שלנו מגיע לכל רחבי הארץ, החל מהצפון ועד לדרום, מבטיחים ומקיימים להקפיץ לכם את האירוע בכמה רמות מעל כל מה שהכרתם עד היום.
חברת פוטומוביל מאמינה ודוגלת במקצועיות ושמה דגש על איכות המוצר, ככה שהתוצר שהאורח יקבל הביתה יהיה באיכות הגבוהה ביותר. והכי חושב…התמונות לא ידהו לעולם!! יתרון נוסף בחתונה white screen הוא העובדה שאורח יכול למצטלם עם מספר רב של אנשים ללא הגבלה. החל מזוג, משפחה קטנה, או כל המשפחה המורחבת, כאשר כל אורח מקבל עותק הביתה.

ראו גם תאי הצילום המגניבים שלנו בתוך רכבי אספנות מעוצבים.  אטרקציה מקורית לחתונה, בר מצווה וכל אירוע מיוחד.