אביגדור אולם אירועים – בת מצווה

אביגדור אולם אירועיםהפקה: תמר למדן
אולם אירועים אביגדור נמצא בלב תל אביב בשכונת מונטיפיורי המתחדשת. תיכנן ושיחזר האדריכל פיצו קדם מבנה תעשייתי גדול, אשר שימש כמפעל בשנות החמישים. האולם הרחב בעל התקרה הגבוהה, עוצב בקווים נקיים ואלמנטים מתועשים, ומאפשר גמישות רבה בעיצוב ותכנון האירוע. ובנוסף לכל זה לא ציינו שהשף.. הוא רן שמואלי.יש יותר טוב?
המפגש המדוייק בינינו לבין המפיקה תמר למדן באולם אירועים אביגדור הביא רק דברים טובים.

בימים האחרונים של דצמבר, ממש לפני פתיחת השנה החדשה 2015, התברכנו ביום נעים ושמשי, בלי גשם, בלי רוח קרה, פשוט יום מקסים.
משפחת גוטסמן שהגיעו הרחק הרחק ממיאמי בארצות הברית לחגוג לבת את הגעתה לגיל המצוות בארץ ישראל זכו למסיבה מהסרטים.
הפוטומוביל התמקמם סמוך למתחם הראשי של אביגדור אירועים ששם ישבו האורחים וסעדו מהמטעמים של השף רן שמואלי, גם בזמן הארוחה קפצו האורחים פנימה להצטלם. תחילה חשבנו שבגלל שאנחנו לא ממקומים סמוך לרחבת הריקודים יגיעו פחות אנשים להצטלם, אבל טעינו. ובגדול! מייד אחרי ארוחת הצהריים הנהירה לעמדת צילום פוטומוביל הורגשה בכל הכוח. החל מילדים, מבוגרים, סבתות וסבים אשר התחפשו והתגנדרו בשלל התחפושות שלנו, כולם נכנסו להצטלם, וכמובן שמחו לקבל תמונות מגנט לקחת הביתה.
החגיגה נמשכה ולאורך כל הצהריים. הפוטומוביל היה עמוס וגדוש באורחים נרגשים. טוויסט מקורי ונחמד שאין בכל האירועים הוא עמדת האייפד שעמדה לרשות המצטלמים. כבר לא ידענו מה יותר מלהיב אותם, הצילומים, או כך שהם משדרים ישירות את כל התמונות גם לחבריהם שלא יכלו להגיע ממיאמי לחגוג עמם.
עמדת האייפד הייתה לרשות האורחים כאשר עם צילום התמונה הם כבר יכולים לראות אותה באופן דיגיטלי, ולעלות לרשתות החברתיות.
עם סיום האירוע,  שמרבית האורחים הלכו הביתה ואנחנו כבר היינו צריכים להתקפל על מנת לאפשר לאולם אביגדור להקים עוד אירוע (ככה זה שמשלבים מקום נהדר עם אוכל טוב) עדיין היינו עמוסים באורחים שרק רצו להצטלם, "בבקשה, פעם אחרונה" ואנחנו, קשה לנו להגיד לא . עוד אירוע מוצלח מבית חברת פוטומוביל. שמחים ונרגשים לקחת חלק בכל אירוע מחדש.