חתונה – גן ואולם אירועים עלמה

גן ואולם אירועים אלמהנועה האחות האחראית והמקסימה של הכלה חשבה כיצד תוכל לפנק את אחותה במתנה מיוחדת וחיפשה אטרקציה מקורית לחתונה.. כמובן שאחרי חיפושים לא ממושכים נפלה היישר לידיים הטובות ומדוייקות ביותר בתחום לעניין אטרקציות לחתונות שבאמת מעניינות ושונות.

החגיגה של יעל ותמיר נערכה בעלמה בית לאירועים, אולם אירועים באזור השרון. החתונה עוצבה בצבעי לבן עם נגיעות עדינות של ורוד וירוק תפוח שהוסיף אנרגיות טובות והרבה שמחה לחתונה.

הפוטומוביל תא צילום בחיפושית התמקם סמוך לרחבת ריקודים, סיפק כיף והנאה מוחלטת לכל ה-600 אורחים שהגיעו לשמוח (וסיפק כ-700 תמונות, אז יש כאלה שרוצים יותר מפעם אחת, אנחנו אומרים – בשמחה!)
הפוטומוביל ללא ספק נתן ערך מוסף לאירוע וצייד את כל האוחרים  עם מגנטים יפים ובעיקר מזכרת נהדרת מהאירוע.

 

"מצויינת!!!! ממש מעל ומעבר!! הלוואי וכל הנותני שרות בענייני החתונה היו כאלה. נתחיל בזה שמהשיחה הראשונה עם גבי ידעתי שאני יכולה לסמוך עליה במליון אחוז ולדעת שהערב יצליח! מההתחלה היתה קשובה, סבלנית, נסעה במיוחד למקום האירוע כדיי לבחון מה המקום הכי טוב למקם את הרכב המהמם הזה,  בהמשך, היתה סבלנית לכל הצקה ,נידנוד שלי בנוגע לגרפיקה, לתמונה ועוד מיליון דברים שהצקתי, תמיד היתה זמינה , בקיצור ידעתי שיש על מי לסמוך!!!! במהלך הארוע היו מאוד אדיבים, חייכנים ונתנו הרגשה מעולה לאורחים.  לא זירזו את האנשים ונתנו עוד ועוד הזדמנויות עד שכולם היו מרוצים! אטרקציה מדהימה לחתונות! ממליצה בחום,  בלי לחשוב פעמיים."  נועה שיינר אחותה של הכלה