האחוזה מודיעין

חתונה באחוזה מודיעין

צילום:Matt Doyle

לירן ודודי זוג מקסים שהחליט לחוות את היום המרגש בחיים שלהם בצורה קצת שונה מכל שאר הזוגות. החל מהעיצוב הצבעוני שהיה ניכר באולם ועד לדיג'י שהרקיד את הרחבה עד שתיים בלילה, הכל ביום הזה היה פשוט מיוחד ועופף באהבה ושמחה.

אחוזה מודיעין

אולם האירועים האחוזה מודיעין, למי שלא מכיר, ממוקם ממש סמוך לנתב"ג, האולם מבחוץ נראה דיי סטנדרטי , אבל שנכנסים פנימה אל תוך האולם, הנשימה עוצרת לשנייה. הקבלת פנים אשר נערכה בחוץ בסמוך לבריכות נוי ומפלי מיים שמולם קיר ענק שכולו ירוק ומטופח בצורה מדהימה עושה אווירה של ג'ונגל ובעיקר תחושה של נחת ושמחה המתאימה בול ליום המרגש הזה של דודי ולירן.
דודי ולירן כבר מימים ימימה החליטו שאצלם בחתונה תא צילום בחיפושית הוא ממש מסט!  ואכן צדקו, כל ה-450 אורחים אשר הגיעו לחגוג איתם את היום המיוחד לא הלכו הביתה מבלי לקבל מזכרת נדירה מהאירוע המרגש. החיפושית בצבע לבן פנינה עמדה ממש סמוך לדיג'י ולשולחנות אוכל ואיפשר גישה נוחה וזרימה אל תוך תא הצילום כל הלילה.  לירן ודודי המקסימים לא הסתפקו בחתונה סטנדרטית ואכן שדרגו את החתונה שלהם עם האטרקציה לחתונה הכי מקורית לשנת 2016.

אנחנו שמחנו להיות חלק מהיום המיוחד הזה ומקווים שתהיו כל חייכם מוקפים באהבה כמו שהייתם באותו יום.

Liran Kerman
חוויה מדהימה ומשדרגת על אירוע, האורחים נהנו בטירוף, מזכרת לכל החיים!! גבי מדהימה, מתוקה, מקצועית וסבלנית!!! מומלץ בחום!!!! בא לנו שוב:)