חתונה באווניו

אטרקציה מגניבה לחתונההכלה שמעה על האטרקציה המיוחדת והשונה של עמדת צילום בחיפושית מחברה בזמן שהיא הייתה בחו"ל. היא הזמינה את החיפושית הירקרקה מיד, כשישה חודשים לפני החתונה.
אולם אירועים אווניו הוא אולם גדול ומרשים והחיפושית המצלמת נראתה מדהים על יד הרחבה והוסיפה לנוף בחתונה. הצבעים של החיפושית גם השתלבו מאוד יפה עם צבעי החתונה, בדיוק כמו שהכלה תיכננה.אטרקציה לחתונה
מיד כשהאורחים נכנסו לאולם אחרי החופה הם הבחינו בבמבה המקושטת והמרהיבה. המילים PHOTO BOOTH בלוחות הרשיון של הרכב נתנו רמז אבה ומיד התחילו להצטלם ולהתפעל מחווית הצילום המיוחדת והייחודית. לא הפסקנו לצלם כל הערב. החתן והכלה גם הצטלמו וצחקו הרבה עם חברים ומשפחה. כולם שמחו לקבל תמונת מגנט מיוחד, עם הרקע המרשים של החיפושית, לקחת הביתה כמזכרת נהדרת מהחתונה.
שמחמנו לקבל הודעה מרגשת מהכלה ואמר כמה היא הייתה מרוצה משירותי פוטומוביל וכמה האורחים החמיאו לה על הרעיון המגניב שלה לחתונה.

יחס אדיב, אישי ואכפתית ליווי לאורך כל הדרך, והכי חשוב סבלנות שאין לתאר! חבר׳ה מדהימים שאין לתאר ! קיבלתי תגובות ממש טובות, על הגימיק המגניב ומקורי. מומלץ בחום.  Odaya Ifargan 6/7/2016