חתונת חורף – הבאר של סבא

חתונת חורףחתונת חורף הוא משהו שאנחנו בפוטומוביל אוהבים! שיא עונת החתונות והלחץ של הקיץ כבר מאחורינו ועכשיו אפשר להינות מהאירוע קצת יותר ברוגע. יש משהו באווירה בחתונת חורף שמוצא חן בעיינינו – הרגשה "קוזי" ומיוחדת כזאת כאשר בחוץ מזג האוויר חורפי אבל בפנים האורחים מתחממים בעזרת בר האלכוהול והריקודים.
מיקום תא הצילום לאירועים המיוחד שלנו בחורף יותר פשוט – לא צריך לדאוג להצללת האוטו וגם לא לאיוורור האורחים בזמן הצילומים. זה לא אומר שאנחנו לא אוהבים חתונות קיץ! אנחנו מתים אליהם! פשוט אנחנו מרגישים שגם לחתונת חורף יש את הקסם שלהן. לכן אנחנו בדעה שכדאי לזוג לשקול את היתרונות שיש בחתונת חורף ולא לשלול את האופציה.

אורי ואדווה התחליטו להתחתן בתחילת בדצמבר, המקום שנבחר היה הבאר של סבא באולם הסגור שלהם והחתונה התנהלה במתקונת חורף: אזורים שבקיץ פתוחים לשמיים היו סגורים עם פנלי זכוכית שהוסיפו הרגשה של "בחוץ קר ופה חם נעים" לאולם, הקבלת פנים התרחשה באולם קטן חמים ונפרד, החופה תחת כיפת השמים ושיא האירוע התרחש באולם המרכזי. בשונה מבקיץ כאשר עמדנו מתחת לפרגולה בבאר של סבא, הפעם מיקמנו את החיפושית בתוך האולם, צמוד לכניסה.


מיד אחרי החופה האורחים נכנסו ואז ראו בפעם הראשונה את הרכב המרהיב. היה משעשע לבחון בתגובות של האורחים כמו "מה זה הדבר המגניב הזה?" "איך אפשר להכניס אוטו לאולם?" ו"בחיים לא ראיתי דבר כזה!"
כמובן שכרגיל הפוטומוביל זכה בהרבה תשומת לב. האווירה בחתונה הייתה חמה ותוססת, והאורחים זרמו אל האטרקציה המיוחדת כל הערב כדי להתחפש ולהצטלם בתוך הרכב החוויתי. כולם לקחו הביתה מגנטים כמזכרת מחתונת חורף המקסימה של אדווה ואורי. למחרת החתונה צלצלה אלינו אדוה כדי להגיד תודה. היא אמרה שהקפצנו להם את החתונה בכמה וכמה רמות, ושכל שולחן שהם ניגשו כדי להגיד שלום, אמרו להם האורחים כמה מדהים האטרקציה המקורית של החיפושית! איזה כיף!!  אדוה ואורי המקסימים – מזל טוב!!

"אנחנו רוצים להגיד שהייתה לנו חוויה אדירה עם האטרקציה של פוטומוביל!!!! נתחיל בכך שמדובר באטרקציה שמשלבת חוויה מטורפת עם הדבר שכולם הכי אוהבים תמונות מגניבות. האביזרים שהחברה מביאה ממש ממש מדליקים ומקפיצים את הרמה של התמונות. פוטומוביל שירדגו לנו את החתונה, אין אורח אחד שלא נכנס לחיפושית המדליקה, מבוגרים, צעירים, הורים, פשוט כולם. מומלץ בחום!"  אורי רפאל